پنج شنبه ١٨ آذر ١٤٠٠


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری آزمون صلاحیت و توانمند سازی پرسنل درمانی، بیمارستان شهید رجایی گچساران +عکس

سوپرروایزر آموزشی بیمارستان شهید رجایی گچساران گفت: آزمون صلاحیت و توانمند سازی ویژه تمام بخش های درمانی توسط واحد آموزش بیمارستان برگزار و نتایج آن به صورت تفکیکی در اختیار پرسنل قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید رجایی گچساران؛ پریگل طاهری افزود: با توجه به اهمیت موضوع توانمندسازی می‌توان بیان نمود که واحدهای بیمارستانی نیز از این قاعده مستثنی نیستند، بگونه ای که رقابت بین بیمارستان‌ها امرزوه گسترش یافته و با توجه موضوع هزینه‌های درمان بیماران به دنبال مراکزی هستند که بهتر بتواند به آن‌ها خدمت‌رسانی کنند.

وی اذعان داشت: مسلماً بیمارستان‌های با منابع انسانی توانمند امکان پاسخگویی بهتری به مراجعه‌کنندگان خود داشته که در این راستا تلاش واحد آموزش بیمارستان شهید رجایی گچساران، آموزش به روز به کارکنان خود است که با هزینه کمتر به توانمندسازی کارکنان این بیمارستان کمک می کند.

طاهری موارد مذکور در این امتحان را گزارش پرستاری، محاسبات دارویی،CPR ، تزریق خون و فرآورده های خونی، داروهای ترایلی اورژانس، مراقبت های پرستاری، اعتبار بخشی و بهبود کیفیت عنوان کرد.

سوپرروایزر آموزشی بیمارستان شهید رجایی گچساران گفت: سوالات امتحانی بعد از تصحیح با نرم افزار  SPSS مورد تجزیه و تحلیل آماری قرار گرفت و ایرادات پرسنل هر بخش، مشخص شد.

طاهری در پایان خاطرنشان کرد: واحد آموزش بیمارستان برنامه ریزی های لازم جهت برگزاری کلاس های آموزشی را در قسمت هایی که پرسنل درمان ضعف دارند، در الویت های کاری خود قرار داده است و جواب سوالات توانمندسازی جهت ارتقاء سطح اطلاعات علمی پرسنل در کانال آموزشی بیمارستان و سایت بیمارستان قرار گرفت.

به گزارش وب دا؛ این آزمون صلاحیت و توانمندی پرسنل تمامی بخش های درمانی به همت دفتر پرستاری در نمازخانه بیمارستان شهید رجایی گچساران برگزار شد.5

  

 

 ١٢:٣٩ - 1397/12/01    /    شماره : ٢٣٥١٧    /    تعداد نمایش : ٣٤٤


امتیازدهی

خروج
تمامی حقوق برای بیمارستان شهید رجایی گچساران محفوظ می باشد.