پنج شنبه ١٨ آذر ١٤٠٠


  چاپ        ارسال به دوست

در دومین روز از چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی؛

برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی کارکنان بیمارستان شهید رجایی و شبکه بهداشت و درمان گچساران +عکس

به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران، صبح امروز همایش پیاده روی خانوادگی کارکنان بیمارستان شهید رجایی و کارکنان شبکه بهداشت و درمان گچساران از محل روستای گناوه لری این شهرستان شروع و تا "امامزاده قنبرعلی " را پیاده طی نمودند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید رجایی گچساران، دکتر سید طاهر حسینی؛ رئیس بیمارستان با گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران مرهون تلاش ها و ایثارگری هزاران شهید و غیور مردان ایران اسلامی است که در شرایط سخت و برای تحقق عدالت و اعتلای انقلاب اسلامی جان خود را نثار کردند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان گچساران نیز اظهار داشت: پیروزی انقلاب اسلامی ایران تجلی نور دیانت، معنویت و عدالت بر ظلمت ستمشاهی پهلوی بود.

دکتر سهراب صیدی خاطر نشان کرد: نهضتی امیدآفرین و عزت بخش که با قیام پانزده خرداد ۴۲ شکوفا و در پرتو توکل و ایمان به خدا به رهبری پیامبرگونه مردی بزرگ از تبار انبیا که جز عزت اسلام و آزادی انسان در سر نداشت در شرایطی که استبداد و استعمار، ایران را احاطه نموده بود در ۲۲ بهمن ۵۷ به بار نشست.

به گزارش وب دا؛  این همایش پیاده روی با حضور رئیس بیمارستان شهید رجایی، مدیر شبکه بهداشت و درمان گچساران و جمعی از پرسنل در محل روستای گناوه لری این شهرستان برگزار شد.5

 

 

 

 ١٢:٣٦ - 1397/12/01    /    شماره : ٢٣٥١٥    /    تعداد نمایش : ٢٨٩


امتیازدهی

خروج
تمامی حقوق برای بیمارستان شهید رجایی گچساران محفوظ می باشد.