© همۀ حقوق این وب سایت متعلق به بيمارستان شهيد رجايي گچساران است.
اخبار > پیام تبریک سرپرست بیمارستان شهید رجایی گچساران به مناسبت هفته نیروی انتظامی


  چاپ        ارسال به دوست

به مناسبت هفته نیروی انتظامی؛

پیام تبریک سرپرست بیمارستان شهید رجایی گچساران به مناسبت هفته نیروی انتظامی

سرپرست بیمارستان شهید رجایی گچساران در پیامی هفته نیروی انتظامی را به فرماندهی، کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی و سبزقامتان عرصه نظم و امنیت کشور تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید رجایی گچساران ، در متن پیام دکتر حسینی امده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

امنیت از مولفه های مهم و اساسی و زیربنایی هر جامعه توسعه یافته ای است که پایداری و بقای آن در سایه مجاهدتها و تلاش های نیروهای نظامی، امنیتی و انتظامی حاصل می شود و در این میان نقش و اهمیت نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت بر هیچ کس پوشیده نیست.

امروزه امنیت حاکم بر کشور  که با فداکاری و جانفشانی های  نیروهای مسلح به ویژه سبزپوشان خدوم و شریف انتظامی ، حاصل شده  زبانزد خاص و عام است.

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ضمن برخورداری از  اقتدار و صلابت مثال زدنی، همواره در کنار مردم بوده و امنیت این گوهر گرانبها را برای شهروندان و روستانشینان کشور در همه مناطق و نواحی مختلف فراهم کرده و در این مسیر با اقدامات قاطع و به موقع خود، فضا را برای خلافکاران و هنجارشکنان ناامن کرده است.

نیروی انتظامی در راه برقراری و اعتلای سطح امنیت و نظم در جامعه، شهدای زیادی تقدیم کرده که زبان و قلم قادر به توصیف فداکاری ها و ایثارگری های آنان نیست.

اینجانب ضمن قدردانی از تمامی نیروهای ناجا این سبزپوشان جهادگر و بااخلاص، هفته نیروی انتظامی را به فرمانده معظم کل قوا، جانشین معظم له در امور  انتظامی، فرماندهان ، افسران درجه داران و سربازان این نیرو به ویژه در استان شهیدپرور کهگیلویه و بویر احمد تبریک عرض نموده و موفقیت روز افزون این عزیزان را از خداوند متعال مسئالت می نمایم.

دکتر سید طاهر حسینی

رئیس بیمارستان شهید رجایی گچساران


٢٣:٣٦ - 1397/07/14    /    شماره : ٢١٨٥٣    /    تعداد نمایش : ٢٠٢


امتیازدهی

خروج
عنوان

آدرس : استان كهگيلويه وبويراحمد - خيابان بلاديان - ميدان پرستار -بيمارستان شهيد رجايي

تلفن : 2224711-2224811 -0742

تلفكس : 2222324 - 0742

آدرس صفحه الكترونيكي : http://rajaeeg.yums.ac.ir

نقشه هوایی بیمارستان شهید رجایی