© همۀ حقوق این وب سایت متعلق به بيمارستان شهيد رجايي گچساران است.
اخبار > پیام تسلیت سرپرست بیمارستان شهید رجایی گچساران به مناسبت شهادت امام جعفر صادق (ع)


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تسلیت سرپرست بیمارستان شهید رجایی گچساران به مناسبت شهادت امام جعفر صادق (ع)

سرپرست بیمارستان شهید رجایی گچساران در پیامی شهادت مظلومانه حضرت امام جعفر صادق (ع)؛ موسس مذهب شیعه را به عموم مسلمانان جهان تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید رجایی گچساران؛ در متن این پیام آمده است:

25  شوال سالروز شهادت جانگداز ششمين اختر تابناک ولايت و امامت، رئيس مذهب تشيع حضرت امام جعفر صادق ( ع)  است.

ششمین شمع روشنگر و وصی پیغمبر(ص) كه دوران ۳۴ ساله امامتش، فرصتی طلایی بود تا تشنه کامانِ معارفِ نابِ الهی از سرچشمه زلال وحی سیراب شوند.

او كه به حق برجسته ترين وارث گنجينه علوم نبوي بود و با منطق استوار و علم سرشارش نور اميد را در دلهاي خسته شيعيان روشن نمود.

حضرت امام جعفر صادق(ع) در يكي از حساس ترين مقاطع تاريخ گهربار اسلام، براي تبیین جايگاه امامت، سال ها تبعيد و اسارت را به جان خريدند و با بيان بليغ و كلام فصيح خويش راه را بر توطئه دشمنان دين بسته و با تربيت شاگرداني شايسته، بقاء و استمرار دين مبين اسلام را تضمين کردند.

به گونه اي كه تا به امروز مراجع و علماي تربيت يافته در مكتب اين امام همام نقش بسيار تعيين کننده اي در نشر و ترويج عقايد اسلامي بر عهده داشته و اين فرهنگ پويا را حفظ کردند.

اینجانب شهادت جانگداز ششمين ستاره درخشان آسمان امامت و ولايت را به محضر مقدس منجي عالم بشريت حضرت ولي عصر ( عج ) و تمامي مسلمين جهان، خاصه شيعيان ارادتمند آن امام همام تسليت و تعزيت عرض مي نمايم.

اميد است مسلمانان و شيعيان جهان بتوانند در پرتو وحدت و آگاهي برگرفته از تعاليم ارزشمند بزرگ پرچمدار شيعه راستین علوی، صادق آل محمد(ص) آينده اي نويد بخش را براي امت اسلامي رقم زده و همواره در مسير حق و حقيقت حركت كنند.5-21

 

 


٠٠:٢٩ - 1397/04/17    /    شماره : ٢٠٥٢٨    /    تعداد نمایش : ٢٢٤


امتیازدهی

خروج
عنوان

آدرس : استان كهگيلويه وبويراحمد - خيابان بلاديان - ميدان پرستار -بيمارستان شهيد رجايي

تلفن : 2224711-2224811 -0742

تلفكس : 2222324 - 0742

آدرس صفحه الكترونيكي : http://rajaeeg.yums.ac.ir

نقشه هوایی بیمارستان شهید رجایی