© همۀ حقوق این وب سایت متعلق به بيمارستان شهيد رجايي گچساران است.
اخبار > بازدید سرزده سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان از حوزه سلامت گچساران/دو پیشنهاد مهم دکتر ایلامی در بازدید سرزده از حوزه سلامت گچساران + تصاویر


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید سرزده سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان از حوزه سلامت گچساران/دو پیشنهاد مهم دکتر ایلامی در بازدید سرزده از حوزه سلامت گچساران + تصاویر

دکتر اورنگ ایلامی، در بازدید سرزده از شبکه بهداشت و درمان شهرستان گچساران ضمن بازدید از پروژه های مهم عمرانی در دست اقدام، بر پیگیری ویژه راه اندازی بیمارستان در اردیبهشت ماه سال آینده و همچنین برنامه ریزی برای آموزشی و درمانی شدن بیمارستان بی بی حکیمه خاتون(س) تاکید نمود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ یکی از وعده هایی که سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد در مراسم معارفه خود بر آن تاکید نمود، بازدید از بیمارستان ها، مراکز بهداشتی –درمانی  و پروژه های عمرانی بود.

وی که آخرین روزهای هفته گذشته را جهت پیگیری مسائل مالی دانشگاه در تهران به سر می برد، عصر روز جمعه و در هوای بارانی که لطف و رحمت خداوندی را نشانگر بود،؛ به صورت سرزده از حوزه بهداشت و درمان گچساران بازدید نمود.

بازدید سرزده از حوزه سلامت گچساران، که دومین بازدید دکتر ایلامی از این نوع بود، حال و هوای خاص خود را داشت، این بار سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان،  مقصد را تا جایی که امکان پذیر بود به همکاران اطلاع نداد و از نزدیک شرایط حوزه سلامت گچساران را سنجیده، چالش ها، مشکلات و راهکارهای مورد نظر را در بازدیدی ۴ ساعته مورد بررسی قرار داد.

پیشرفت بیمارستان بی بی حکیمه خاتون (س) قابل تحسین و تقدیر بود؛ رایزنی های خوبی هم برای تجهیزات پزشکی مورد نیاز آن انجام شده بود که در مجموع رضایت وی را به همراه داشت.

البته همانجا تاکید نمود: باید به نحوی کار شود که اردیبهشت ماه سال آینده (۱۳۹۶) شاهد افتتاح این پروژه مهم و تاثیر گذار باشیم.

در این میان نکته مهمی دیگری نیز چند بار مورد تاکید سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی استان قرار گرفت که نشان دهنده ضرورت کار و فعالیت بیشتر در حوزه سلامت استان است.

دکتر ایلامی در این زمینه گفت: گچساران، با راه اندازی این بیمارستان و بیمارستان دیگر در دست اقدام، تازه می تواند به متوسط منطقه(خاورمیانه) نزدیک شود!

شب آرام بیمارستان شهید رجایی گچساران

مقصد بعدی ما در بازدید سرزده از حوزه سلامت شهرستان گچساران، بیمارستان شهید رجایی بود که ظاهرا شب آرامی را پشت سر گذاشته بود!

یکی از بخش هایی که مورد بازدید قرار گرفت بخش جراحی بود که برخلاف سایر بخش ها، شلوغ تر به نظر می رسید یعنی با داشتن  ۷ تخت بستری ۲۶ بیمار بستری داشت!

موضوعی که بعد از بازدید و در جلسه ای که در اتاق رییس بیمارستان برگزار شد، تبادل نظر زیادی درباره آن صورت گرفت.البته  ضریب اشغال تخت بیمارستان شهید رجایی گچساران به نسبت بیمارستان های استان تقریبا رضایت بخش بود و مشکلات کمتری را شاهد بودیم.

تاکید مجدد بر ارائه خدمت در بیمارستان شهید رجایی

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان به همکاران مجدد تاکید نمود: این بیمارستان را در مدار ارائه خدمت نگهدارید.

وی سپس پیشنهاد داد که پیگیری لازم را برای آموزشی-درمانی شدن بیمارستان بی بی حکیمه خاتون(س) حتما انجام شود، زیرا این اقدام کمک زیادی به توسعه حوزه سلامت شهرستان  می کند.

گلایه از پیشرفت فیزیکی کلینیک تخصصی

از پیشرفت فیزیکی کلینیک تخصصی گچساران رضایت چندانی نداشت و عدم رضایت خود را در بازدید از پروژه نیز به مدیر شبکه انتقال داد، صحبت های آنها را شنیده و در نهایت با پیشنهاد مدیر شبکه بهداشت و درمان گچساران در زمینه ناظر مقیم برای پروژه نیز موافقت کرد.

از جمله مشکلات مطرح شده در جلسه با مسئولان حوزه سلامت شهرستان، در زمینه کمبود پزشک عمومی، زباله سوز بیمارستان، رخت شوی خانه، ژنراتور برقی، کمبود نیروی نگهبان و چند مورد دیگر  بود که در این میان نبود آندوسکوپی را مهم و ضروری تر  عنوان کرد و دستور پیگیری ویژه در این زمینه داد

دکتر ایلامی در پایان این بازدید تاکید نمود: در مجموع فعالیت های خوبی در حوزه سلامت شهرستان گچساران صورت گرفته و این نقاط مثبت را همچنان تقویت می کنم.

وی همچنین عنوان نمود: تلاش دارم در این مدت از اکثر قریب به اتفاق پروژه های عمرانی، بیمارستان ها، مراکز بهداشتی درمانی و حتی خانه های بهداشت استان به صورت سرزده بازدید و هرچه در توان دارم برای توسعه حوزه سلامت استان کهگیلویه وبویراحمد انجام دهم.

 

gachcaran15

gachcaran16

gachcaran1

gachcaran2

gachcaran3

gachcaran4

gachcaran5

gachcaran6

gachcaran7

gachcaran8

gachcaran9

gachcaran10

gachcaran11

gachcaran12

gachcaran13

gachcaran14

بازدید۱

بازدید۲

gachcaran20

gachcaran18

gachcaran17

بازدید۳

دانلود نسخه چاپی خبر


١٣:٣٤ - 1395/11/09    /    شماره : ١٤٢٦٠    /    تعداد نمایش : ٢٠٨٤خروج
عنوان

آدرس : استان كهگيلويه وبويراحمد - خيابان بلاديان - ميدان پرستار -بيمارستان شهيد رجايي

تلفن : 2224711-2224811 -0742

تلفكس : 2222324 - 0742

آدرس صفحه الكترونيكي : http://rajaeeg.yums.ac.ir

نقشه هوایی بیمارستان شهید رجایی